Arie de Geus brengt pandapoepthee op de markt

Door MF Tafkab

Voorburg – Na zijn succesvolle business met zijn eigen Kopi Luwak waarover hier al te lezen was gaat Arie de Geus nu de theemarkt op. De Geus is bezig met de ontwikkeling van wellicht de duurste thee ter wereld gemaakt op basis van de uitwerpselen van de pandabeer.

Inmiddels heeft de Geus al 5 ton aan pandapoep verzameld en deze opgeslagen bij hem thuis op zolder. Hij denkt een enorm gat in de markt te hebben gevonden met zijn thee die volgens hem een unieke aroma zal hebben. Volgens hem zullen de kenners vallen voor de volle smaak van pandapoepthee. Zijn bevindingen hebben immers uitgewezen dat pandaberen slechts 30% van hun voedsel verteren. Hierdoor zijn de uitwerpselen rijk aan vezels en voedingsstoffen. De thee die uit deze poep getrokken zal worden zal volgens De Geus een rijke nootachtige smaak hebben.

Wanneer het product op de markt komt is nog niet bekend. Vooralsnog is De Geus bezig met produceren en voorproeven om tot de meest optimale pandapoepthee te komen.

Comments (2)

 

  1. The Earl zegt:

    Ik houd het bij earl grey

  2. FG zegt:

    Pandapoepthee smaakt heerlijk bij een Italiaanse bol gezond. Door deze combinatie krijg je een enorm zachte vacht.

Geef commentaar