Leo Koningen krijgt eigen tekenfilmserie
Door MF TafkabScheveningen – De populariteit van Leo Koningen is enorm omhoog geschoten sinds hij als Lokon Earl Grey is toegevoegd aan de immens populaire boyband Take Us. De Benjamin van de band is zelfs zo populair dat er een tekenfilmserie over het leven van Leo komt.
In "Life with Leo" zien we het levensverhaal van deze illustere artiest. Van zijn onbezorgde jeugdjaren in Scheveningen tot aan zijn auditie bij Take Us. Alles over zijn leven zal de revue passeren. Koningen is verguld met het initiatief en prijst de makers van de serie vanwege de gigantische gelijkenis tussen de getekende Leo en de Leo in ‘real life".
De tekenfilmserie zal binnenkort te zien bij KRO’s kindertijd tussen Nijntje en Brum in.

Comments (4)
Eindelijk!
Kostte nogal wat tijd om een goed lijkende Leo te maken maar hulde aan de tekenaar. De gelijkenis is treffend.
Alsof ik in de spiegel kijk!
Wat een fraai strip figuur. Tussen nijntje en Brum in? Ik hoop niet dat we rond dit tijdstip al Leo zijn geheime piercings te zien krijgen.